• svg
  • svg
  • svg
  • svg
  • svg
  • svg
  • svg
  • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

تهران انتهای خالد اسلامبولی نبش کوچه سی و هفتم وزراء شماره ۱۶۵ طبقه سوم

درخواست مشاوره

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با ما

021-88870641-3

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه8 الی 16:30

پیام مدیر عامل

با نام و ياد خداوند متعال و با عرض سلام

چنانكه سهامداران محترم آگاهي دارند عوامل حاكم بر اقتصاد جهان، كشور و بازار سرمايه در دوره مالي گذشته، کاهش نسبی قیمت برخی از کامودیتی ها از جمله قلع، سرب وآلومینیوم و همچنين کاهش نسبي قيمت نفت و محصولات نفتي از يك طرف و افزایش نسبی قیمت ارز و نرخ فروش کالاها در بورس کالای ایران و ثبات نرخ سود سپرده هاي بانكي به عنوان بازار رقيب بازار سرمايه از طرف ديگر باعث گرديد تا در بازارسرمايه شاهد بازدهي  بیشتری نسبت به دیگر بازار ها باشیم .

پيگيري استراتژي فعال در معاملات بورسي و توجه به مديريت ريسك شركت، تمركز بخش مهمي از نقدينگي شركت به سمت سهام بنيادي، افزايش سرعت و دقت در گزارشگري مالي و کسب بازدهی ۲۴ درصدی از جمله دستاوردهاي هيأت مديره و كاركنان شركت براي سهامداران گرامي بوده است. پیگری ادامه فرآیند ثبت شرکت در سازمان بورس اوراق بهادار به عنوان یک نهاد مالی “شرکت سرمایه گذاری” و ثبت آن در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ و تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه از ۱۰۰ میلیون ریال به ۶۰۰ میلیارد ریال و اخذ تأییدیه از حسابرس محترم و کسب مجوز مربوطه از سازمان بورس و اوراق بهادار، پیگری تغییر نام و سال مالی شرکت و کسب مجوزات مربوطه از مراجع ذی ربط، از مهمترین اقدامات هیأت مدیره در سال مالی مورد گزارش بوده است.

شرکت سرمایه گذاری آوا نوین با بهره مندی از حمایت سهامدار عمده و تکیه بر دانش و تجریه نیروی انسانی متخصص در سطوح مدیریتی و کارشناسی، تلاش بی وقفه­ای را برای پیشرفت در چارچوب برنامه راهبردی سازمان اقتصادی کوثر آغاز نموده است که از جمله آنها می توان به ارزیابی و مدیریت سرمایه گذاریها، توسعه سرمایه گذاری ها و فعالیت در صنایع سودده، افزایش نقدشوندگی پرتفوی شرکت و هدایت برنامه ارتقاء ساختار پرتفوی و در نهایت تحلیل وضعیت مالی و عملیاتی شرکت های سرمایه پذیر اشاره نمود. هیأت مدیره شرکت معتقد است تمامی موفقیت‏های کسب‌شده در سایه حمایت بی‌دریغ و با پشتوانه سهامدار عمده حاصل شده است. تعامل مطلوب و استفاده از نظرات و بیان انتقادات سازنده سهامداران محترم، مطمئناً چراغ راه اهداف ما در آینده نیز خواهد بود. در این راستا، بهره مندی از نظرات و رهنمودهای سهامدار عمده را، ارج نهاده و آن را بستری مناسب جهت بهبود فرآیندهای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی خود می‏دانیم.

امید است که در ادامه مسیر بتوان با بکار گیری ظرفیت های بالقوه شرکت و تحلیل مناسب فرصت ها از موقعیت های پیش رو، حداکثر بهره بهینه را برده و با برنامه ریزی دقیق جهت پیشبرد سرمایه گذاری های انجام شده، پیشرفت و تعالی روز افزون شرکت را نظاره گر باشیم .